Pik
Сьогодні, 20 Травня 2019
07.05.2019
140
0

У Херсоні перевірять, чи готові пляжі до відпочинку людей

У Херсоні перевірять, чи готові пляжі до відпочинку людей

У Херсоні заплановані перевірки готовності до роботи місць масового відпочинку людей на пляжах, повідомляє ПІК з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

22 і 23 травня перевірятимуть пляж «Молодіжний», спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Конка» («Панські розваги»), пляжі «Потьомкінський» та «Південний» (Гідропарк); водну станцію і пляж Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (2-й затон).

Зокрема, у ході перевірок приділятиметься увага виконанню вимог санітарного законодавства. Ось деякі з них, про які варто знати і відвідувачам пляжів. Так, власники чи балансоутримувачі пляжів у процесі їх експлуатації повинні забезпечити прибирання берега, роздягалень, зеленої зони, дезінфекцію вбиралень, а також перевезення зібраних відходів щоденно до 8 години ранку; контейнери для зберігання побутових відходів слід встановлювати поза межами прибережної захисної смуги річок і водойм та пляжної зони з розрахунку один контейнер місткістю 1,1 куб. м на 2500 кв. м площі пляжу; на територіях пляжів необхідно влаштовувати громадські вбиральні з розрахунку одне місце на 75 відвідувачів; встановлювати фонтанчики з підведенням питної води, призначеної для споживання людиною відповідно до вимог санітарного законодавства; відкриті і закриті роздягальні, павільйони для роздягання, гардероби слід мити щодня із застосуванням мийних та дезінфекційних засобів, дозволених до використання Міністерством охорони здоров’я України; щорічно на пляж необхідно підсипати чистий пісок; на пляжах повинні бути організовані медичні пункти та рятувальні станції.

У разі виявлення порушень  вимог санітарного законодавства, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області надаватимуться пропозиції керівництву пляжів щодо їх усунення до початку офіційного відкриття водних об’єктів. Адже відпочинок на водних об’єктах повинен бути безпечним!

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину