Pik
Сьогодні, 20 Февраля 2020
25.05.2019
500
0

У Херсоні ювенальні поліцейські започаткували флешмоб «Зачини вікно - врятуй дитину!»

 У Херсоні ювенальні поліцейські започаткували флешмоб «Зачини вікно - врятуй дитину!»

Відділ комунікації поліції області розповідає, як в їхньому відомстві дбають про профілактику нещасних випадків з дітьми, передає ПІК.

Після дослідження кількості нещасних випадків, які останнім часом стаються з маленькими дітьми, у ювенальних поліцейських Херсонщини виникла ініціатива провести флешмоб «Зачини вікно - врятуй дитину!». З  настанням тепла батьки все частіше відчиняють вікна, забуваючи про безпеку своїх дітей, які можуть вилізти на підвіконня та випасти з вікна. Для попередження таких трагедій 24 травня правоохоронці провели флешмоб на центральних вулицях Херсона, роздаючи профілактичні флаєри батькам з порадами щодо безпеки дітей.

 Ювенальні поліцейські розклеїли флаєри на інформаційних дошках по всьому місту для ознайомлення більшості населення з правилами безпеки. 

Також правоохоронці відвідали всі дитячі майданчики, парки і сквери, де гуляють батьки з малечею. Дорослим радили пильнувати маленьких дітей, не відчиняти вікна, якщо дитина залишилася в кімнаті сама, відсунути всі меблі від вікон, щоб дитина не могла залізти на підвіконня, а також поставити спеціальні віконні фіксатори. Батьків просили поширити цю інформацію серед знайомих. 

-         Ми започаткували флешмоб для убезпечення дітей від нещасних випадків. Хоча всі батьки і знають елементарні правила безпеки, але ми вирішили вкотре нагадати їм про них, - зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько. - Якщо ці поради врятують хоча б одне життя, це буде найкращою винагородою за нашу роботу. 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину