Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
25.05.2019
717
0

Торгівля у невстановлених для цього місцях не дозволена і небезпечна

 Торгівля у невстановлених для цього місцях не дозволена і небезпечна

 Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області повідомляє про рейди місцями торгівлі у невстановлених місцях, передає ПІК.

З метою недопущення стихійної торгівлі на території селища Новотроїцьке, днями у населеному пункті відбувся черговий комісійний рейд. До складу комісії увійшли представники Новотроїцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Новотроїцького відділення поліції Генічеського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, Новотроїцької селищної  ради. Протягом травня комісія провеоа 3 рейди, за результатами яких складено протоколи про адміністративне правопорушення за торгівлю у невстановленому для цього місці.

 Нагадуємо, що незаконну торгівлю ніхто не контролює! Якість і свіжість і, відповідно, безпечність продуктів на стихійних ринках не перевіряють, а самі продавці працюють з грубим порушенням санітарно-гігієнічних правил (без санітарного одягу, особові медичні книжки відсутні, порушується температурний режим реалізації, зберігання тощо).

Споживання таких продуктів може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції, особливо влітку. У першу чергу це стосується м’ясних, рибних та молочних продуктів, які вимагають відповідних умов зберігання.

Звертаємося до всіх жителів району та області: не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі, а лише на офіційних ринках та у продовольчих магазинах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину