Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
05.06.2019
337
0

Стан готовності пляжів міста Херсона до відпочивального сезону

 Стан готовності пляжів міста Херсона до відпочивального сезону

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує про готовність пляжів Херсона до прийому відпочивальників, передає ПІК.
Від 1 червня у Херсоні традиційно розпочався літній (купальний) сезон.
З метою попередження погіршення санітарно-епідемічної ситуації серед населення, забезпечення сприятливих умов для масового відпочинку людей на водних об’єктах, 23 та 24 травня пляжі міста комісійно обстежили. Так, станом на 3 червня до роботи готові три водні пляжі. Отже, купатися безпечно можна: на пляжі «Молодіжний» (смт Антонівка, вул. Херсонська, 124-ж); «Потьомкінський», «Південний» (вул. Марії Фортус, 3) – Гідропарк; на водній станції і пляжі ХФ ДП «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація Херсонського морського порту), 2-й затон.
Наразі до роботи в літній сезон не готовий спортивно-оздоровчий комплекс ТОВ «Конка» (смт Антонівка, вул. Херсонська, 124-м). Основна причина – відсутність медичного пункту. Керівництву спортивно-оздоровчого комплексу ТОВ «Конка» міською комісією надано акт з пропозиціями щодо усунення порушень.
Нагадуємо, що купатися також заборонено в акваторії р. Дніпро, прилеглій до території в районі турбази «Лілея» (Придніпровський узвіз, 1) та в місцях, не пристосованих для цього.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину