Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
30.05.2019
245
0

Рятувальники з лісовою охороною тренувалися гасити масштабні лісові пожежі

 Рятувальники з лісовою охороною тренувалися гасити масштабні лісові пожежі

30 травня відбулося спільне тренування з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок лісової пожежі, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС області, передає ПІК.

Тренування проходили на території Олешківського лісництва. За ввідною 30 травня вранці до Оперативно-диспетчерської служби ГУ ДСНС області від диспетчера Херсонського обласного управління лісового господарства надійшло повідомлення про лісову пожежу, що виникла в 9-му кварталі Олешківського лісництва. З моменту отримання повідомлення до місця виникнення лісової пожежі направлено два відділення на автоцистернах Олешківського та Голопристанського пожежно-рятувальних підрозділів. Спостерігається рухлива верхова пожежа при сильному поривчастому вітрі. Вогонь розповсюджується кронами дерев стрибкоподібно і часто значно випереджає фронт низової пожежі. Площа пожежі становить понад 50 Га. Віддається наказ на здійснення маршу до місця пожежі за сигналом «Збір-Аварія». Тим часом площа пожежі збільшується до площі у 70 га, існує загроза перекидання вогню на інш квартали. По прибуттю розгортається зведений загін на місці виникнення умовної надзвичайної ситуації.

На місці надзвичайної ситуації почав роботу штаб з ліквідації надзвичайної ситуації в якому створюються робочі групи. Прибуваючі сили та засоби підпорядкованих підрозділів, що входять до складу зведеного загону, формуються у зведений загін та направляються до розпорядження керівника гасіння лісової пожежі для гасіння пожежі.

Тож все відбувається чітко та динамічно. Загалом у ході практичних дій відпрацьовано ввідні: загорання сухої рослинності біля лісових масивів області; низова пожежа в центрі лісового масиву з загрозою переходу у верхову пожежу; ліквідація верхової пожежі, що може перейти на населені пункти.    

   

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину