Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
17.10.2019
560
0

Презентовано сучасний харчоблок бази відпочинку «Сокіл» з новітнім обладнанням

 Презентовано сучасний харчоблок бази відпочинку «Сокіл» з новітнім обладнанням

Днями пройшла друга частина науково-практичної конференції «Актуальні питання діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області при здійсненні державного нагляду (контролю) у сфері санітарного законодавства»,- передає ПІК.

Були розглянуті питання державного санітарно-епідеміологічного нагляду у сфері питного водопостачання, у сфері транспортування, зберігання та використання пестицидів і агрохімікатів та у сфері санітарної очистки населених місць. Обговорювалися проблемні питання на території області та шляхи їх вирішення.

У ході практичної частини конференції було презентовано сучасний харчоблок бази відпочинку «Сокіл» з новітнім обладнанням, де поступово впроваджено систему НАССР, проведено розроблення програм-передумов, які є основою на харчоблоках дитячих та дорослих закладів відпочинку та оздоровлення.

Представник Генічеського медичного коледжу доповів про гігієнічні та епідемічні аспекти роботи закладів побутового обслуговування (перукарні, косметологічні кабінети тощо) з демонстрацією наочних матеріалів.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину