Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
04.06.2019
370
0

Правоохоронці з Канади проводять з херсонськими поліцейськими «Курс по лідерству»

 Правоохоронці з Канади проводять з херсонськими поліцейськими «Курс по лідерству»

Канадські поліцейські продовжують навчати колег з Херсонщини,- повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

На базі тренінгового центру обласного главку поліції стартували заняття з працівниками груп реагування районних підрозділів поліції. Впродовж робочого тижня 19 начальників РПП будуть опановувати «Курс по лідерству для молодшого командного складу».

Зарубіжні гості розробили навчальні курси для удосконалення знань поліцейських щодо реагування на повідомлення про вчинення правопорушень та першочергові дії правоохоронців на місці скоєння злочину. Здобуті знання слухачі в подальшому зможуть використовувати для організації роботи своїх підлеглих. Усе почуте під час лекцій канадські та херсонські колеги ретельно відпрацюють в ході практичних занять.

Як розповів начальник тренінгового центру обласного главку поліції Віктор Степаненко, тренінги триватимуть 5 днів і завершаться здачею іспитів. В разі успішного результату поліцейські отримають сертифікати міжнародного зразку.

  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину