Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
23.05.2019
562
0

Переможцям конкурсу по захисту проектів громадських організацій – фінансова підтримка

 Переможцям конкурсу по захисту проектів громадських організацій – фінансова підтримка

За інформацією прес-служби Херсонської облради переможцям конкурсу по захисту проектів громадських організацій передбачене фінансування, передає ПІК.

29 травня о 10:00 годині в приміщенні обласної ради відбудеться захист проектів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області З 1 березня по 29 квітня конкурсні пропозиції надійшли від 18 громадських організацій, які здійснюють діяльність, спрямовану на всебічний розвиток суспільства та, зокрема, молоді, на території Херсонської області, серед яких – організація проведення масових спортивних змагань та естафет, фестивалів і інших розважальних заходів, створення молодіжного центру та майданчику, організація відвідування терапевтичного табору для хімічно залежної молоді, організація курсів домедичної допомоги для населення тощо.

Переможцям конкурсу буде надана фінансова підтримка з обласного бюджету згідно з наданими розрахунками та узгоджену з конкурсною комісією. Загальний обсяг фінансування, що буде розподілений між переможцями конкурсу, складає 255,0 тис.грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину