Pik
Сьогодні, 20 Травня 2019
03.05.2019
303
0

Одноразову матеріальну допомогу отримає 244 жителі Херсонщини

 Одноразову матеріальну допомогу отримають 244 жителі Херсонщини

Херсонська обласна адміністрація інформує про те, що 3 травня заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан провів засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, передає ПІК.

Відповідно до порядку надання одноразової матеріальної допомоги жителям Херсонщини, за рахунок коштів обласного бюджету, максимальний розмір допомоги складає 3000 грн, а мінімальний – 300 грн.

Отже, розглянувши заяви, документи та обставин, що склалися в сім'ях заявників, члени комісії прийняли рішення надати матеріальну допомогу на лікування 292 громадянам з онкологічними та іншими хворобами, а також дітям, які мають захворювання та патологічний стан.

Крім того, двом заявникам, у яких майно знищено пожежами надано матеріальну допомогу в максимальному розмірі.

Розглянувши заяви громадян, члени комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, одноголосно вирішили надати матеріальну допомогу 244 особам на загальну суму 424,9 тис. грн.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину