Pik
Сьогодні, 29 Февраля 2020
20.05.2019
323
0

Нагороджено переможців конкурсу «Один раз на все життя!»

 Нагороджено переможців конкурсу «Один раз на все життя!»

За повідомленням Херсонської облради в обласній дитячій бібліотеці відбулося святкове нагородження переможців конкурсу «Один раз на все життя!», передає ПІК

Конкурс на кращий творчий проект «Один раз на все життя!» проводився серед учнів 8-10 класів загальноосвітніх шкіл Херсона та області із 8 березня по 15 травня 2019 року. Це спільний проект відділу з питань сім’ї Херсонської єпархії Української православної церкви та управління освіти Херсонської міської ради за партнерської підтримки комунального закладу «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради.

Завдання конкурсу: популяризація серед молоді позитивного ставлення до сім’ї як головного чинника людського щасливого буття;  підвищення зацікавленості молоді до питань самоосвіти у сфері психології подружніх відносин; знайомство з прикладами щасливих багатодітних родин; формування свідомого ставлення до створення сім’ї та до виховання дітей у родині, розуміння відповідальності за життя ненародженої дитини; розвиток творчих здібностей учасників та набуття ними суспільно корисних навичок соціальної реклами і промоції.

На розгляд журі у нинішньому році надійшло 95 творчих проектів у номінаціях
«відеореклама» (презентації і відеоролики), «літературна творчість» (поетичні, прозові і публіцистичні твори), «друкована продукція» (буклети, плакати, постери, листівки, календарі тощо) та фотоконкурсі «Моя щаслива родина».

Святкова церемонія нагородження переможців конкурсу була приурочена до Міжнародного дня сім’ї. Урочистості провели працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки та вихованці недільних шкіл, за участю дитячих творчих колективів. Переможців у кожній номінації нагородили дипломами та цінними подарунками, організатори конкурсу – відзначені подяками.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину