Pik
Сьогодні, 02 Квітня 2020
19.09.2019
662
0

Моряки-щасливчики вже вдома

 Моряки-щасливчики вже вдома

Сьогодні на центральній площі обласного центру зібралися люди, які заздалегідь прийшли, щоб особисто привітати з поверненням херсонських моряків, які перебували в полоні у Російській Федерації- інформує ПІК.

Чужі люди, сповнені патріотичних почуттів говорили про те, що хочуть висловити хлопцям слова вдячності та уклінної поваги за їх твердість духу, непохитність і за українську гордість. Їх практично всі зі співрозмовників називали героями. І це дійсно так. Але спочатку вони пройшли жорсткий щлях полонених. Нагадаю їх імена: Власюк Михайло, Беспальченко Віктор, Чуліба Сергій.

Їхні батьки, рідні, знайомі сьогодні так само як і в Києві у повному зборі прибули на площу Свободи. Давали інтерв’ю, сміялися та раділи. Бо їхні діти вже кілька днів тому ступили на рідну українську землю і страху за вороття не було. Не було як тоді коли хлопці їхали в Росії в аеропорт і сумнівалися чи це не фарс. Аж ні! Президент зі сльозами на очах зустрічає, рідня плачучи обіймає… Боронь Боже, кому таке пережити. Але найголовніше те, що ці українці впевнені – життя кожного з них найголовніше для держави Україна.

Хлопці дякували всім, хто підтримував їх під час перебування в країні-загарбниці: за листи, за дитячі малюнки, за молитви рідних і чужих людей. Навіть листа написали від усіх трьох зі зверненням до херсонців і жителів області.

Зустрів і привітав на землі маленької батьківщини моряків-полонених і губернатор області Юрій Гусєв. По-батьківськи обійняв і вручив подарунки - відпочинок на морі з родинами та солодощі від аграріїв.

Площа дійсно була заповнена херсонцями. І це неабияк приємно. Значить: не тільки макаронами на столі і тарифами взимку живемо. Ще живий Херсон. Ще відчуває.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину