Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
09.10.2019
645
0

Мамедов Садіяр: Херсон вже звучить на всіх рівнях!

 Мамедов Садіяр: Херсон вже звучить на всіх рівнях!

Як сторонні люди займають вагоме місце в житті молодого спортсмена, допомагають долати вершини спортивного олімпу і не залишають в біді. Про це розповів Сумський Юрій Анатолійович, дідусь багаторазового чемпіона з бойового самбо Сумського Данила,- інформує ПІК.

Чоловік прийшов висловити слова вдячності. Для нашого сьогодення, це швидше виключення ніж правило. Але голова херсонського сімейства наполягав.

Спершу кілька слів про сімейство Сумських. Юрій Анатолійович проживає з донькою і двома її дітьми. Старший онук ще з маленьких рочків демонстрував свою спритність, наполегливість і недитячу волю до першості серед ровесників. З 5-ти років дитина почала займатися рукопашним боєм, згодом – бойовим самбо. Тут треба віддати належне тренеру збірної Херсонської області з бойового самбо Тимченку Володимиру. З усією серйозністю та відповідальністю він сказав Сумському-старшому, що бачить в хлопчині великі перспективи. Але при цьому наголосив: в спорті можна досягти значного успіху тільки за умови, коли він триматиметься на трьох китах: сім’я, тренер і спортсмен.

Юрій Анатолійович відверто зізнався, що у нього болить душа за те, як живуть діти, які нічим не займаються. Пиво, цигарки, безтурботна трата часу. Дуже важливо, щоб діти були зайняті. Навіть не принципово за яким напрямкам –математика, астрологія, малювання чи спорт. Головне, щоб хлопці і дівчата мали заняття і розвивалися.

- Я набагато спокійніший, коли онук на тренуванні. Зараз він вже майстер спорту, за плечима багато різного рівня змагань, в яких він виборював першість. Торік отримав почесне звання «Людина року». А як було приємно, коли він з іншими спортсменами клубу після перемоги повертався з Європи, на автовокзалі їх зустрічали херсонці. І школярі з плакатами! Вони – гордість Херсона та області. Діти – це завжди майбутнє. Наша надія і віра в те, що славне ім’я «Херсон» звучатиме на різних рівнях.

Незабаром міжнародний чемпіонат. Але на попередніх змаганнях Данило травмувався. Травма завершилася операцією. Ми живемо небагато, а тут така біда. Звернулися до благодійного фонду Мамедова Садіяра. Нам повністю оплатили операцію. Більше того, Садіяр особисто навідував свого «пацієнта» і в лікарні, і вдома.

-         Дякую людині не байдужій, благородній, щирій, істинному патріоту Херсона, маленької батьківщини кожного з нас.

Хотілося б, щоб у державі і в Херсоні більше приділяли увагу спорту. Щоб побільше виховували таких людей, які розуміють значення такої уваги. Талановита молодь, грамотна, спортивна, повинна прославляти свій рідний край. Жити тут, працювати і наслідувати право називатися гідно херсонцем.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину