Pik
Сьогодні, 10 Квітня 2020
25.08.2019
798
0

Юрий Гусев в «Прибрежному» зустрівся з кращим студентством України та на власні очі побачив олімпійський стадіон Лазурного

 Юрий Гусев в «Прибрежному» зустрівся з кращим студентством України та на власні очі побачив олімпійський стадіон Лазурного

Символічно, що саме в день Незалежності України активна молодь, студентство  у тому числі Херсонщини, говорили про самореалізацію себе в Україні, а не за її межами.
Андрій Єрмолаєв – відомий політолог, який стимулює стратегічне мислення у поколінь політиків,  ділився молоді своїм досвідом  та сам вивчав думки і прагнення покоління 20-річних, яке звичайно, що вважає себе самим потужним поколінням Незалежної України.

Сергій Дацюк – філософ, теоретик наполягав на поєднанні  життєвого та професійного досвіду, ментальності,  з  молодіжним  драйвом у питаннях розвитку Держави,  і студентство націлював на серйозну і довголітню роботу без розових окулярів. Критикував процеси сьогоднішнього державотворення і прагнув бути максимально зрозумілим поколінню, яке «в кедах» зайшло в законодавчу владу України.

Звичайно, що покоління 20-літніх та експерти-«гуру»  сперечалися, і це природно.
 Та ось надвечір, виходець із студентського амбітного середовища, а нині голова Херсонської Обласної Адміністрації Юрій Гусєв на головному дискусійному  майданчику  Студреспубліки   втомлений, але щирий та веселий,  з величезним херсонським кавуном  з’явився як мотиватор.Юрій Гусєв:
«Прагну, щоб Херсонщина перетворилася на регіон амбітних інвестиційних можливостей, перетворилась  на вікно в Європу креатином, туризмом, інфраструктурою, інвестиціями та економічним злетом. Серед вас є молоді народні депутати,  сподіваюсь, вони також підтримають проекти по розвитку Херсонщини, які ми напрацьовуємо.

Кожний на своєму місці – реалізовуйте свої проекти, пробуйте себе на різних посадах, у тому числі через кадровий проект «ліфт», бо крім нас Держава і ми  - нікому не потрібні.
Колись,  в далекому 2000-му році я студентом починав в студреспубліці і навіть обрався  студентським мером  Херсону.  Багато про що тоді мріялось, але потрібен був досвід. 15 років життя в Києві на різних посадах дає мені  зараз  досвід розуміння та запуску механізмів реалізації  моїх колишніх мрій.
Наше покоління 30-річних і 40-річних  прийшли до влади – а це в першу чергу відповідальність величезна і шанс, вікно можливостей як для кожного так і для Держави. Тому разом нам потрібно використати для Держави і для себе ці можливості лише в плюс».

Були від молоді питання критичні, типу місцеві олігархічні клани не дадуть реалізувати Ю.Гусєву жоден проект, на що він зазначив – все в регіоні і зокрема у владних кабінетах,  буде відбуватися прозоро в усіх відношеннях, у тому числі  ОДА прагне запровадити  прямі трансляції засідань обласної ради, комісій  в ОДА. Щоб люди бачили хто і що лобіює, а от  тоді і подивимося на результат.
 Відносно інформаційного бруду – це на думку Ю.Гусєва - риса часу, яка була, є і на жаль буде, тому треба навчитися всім нам розуміти де інформаційні «вкиди», а де правда і реальність.Звичайно, що голова Херсонської ОДА  Ю.Гусєв  багато чув про вже відомий за межами Херсонщини стадіон олімпійського рівня в «Прибрежному», на якому тренуються як зірки легкої атлетики, футбольні зірки, так і місцева дітвора Лазурного та відпочивальники . Стадіон вже приймав міжнародні змагання та турніри, а сьогодні гостинно прийняв «Студреспубліку». Тому голова ОДА прийшов на футбольне поле «Прибрежного», стадіон, до волейбостів,   і так і зазначив про побачене:
– «а от мені дуже подобається», - звертаючись до журналістів з тим же запитанням, чи подобається їм  стадіон та футбольне поле?Зазначимо,  жодної бюджетної копійки в будівництві даного об’єкту не було використано і це приклад інвестування в інфраструктуру курортів Херсонщини, яку започаткував ТОВ «Механічний завод» та його керівник А.Путілов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину