Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
27.04.2018
314
0

Херсонці перевірили рівень своїх правових знань

Херсонці перевірили рівень своїх правових знань

25 квітня херсонці прийняли участь у наймасштабнішому проекті з оцінки правової грамотності населення “Всеукраїнському правовому диктанті», який відбувся за підтримки Міністерства юстиції України.

Про це повідомляє Головне територіальне управління юстиції Херсонщини, передає ПІК.

Дізнатись рівень власних правових знань вирішило 200 громадян. Вони пройшли тестування з 5-ти  публічних галузей права: сфера фінансів, здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера та безпека. У тестах були відображені найбільш важливі проблеми в житті громадян України.

Захід проходив у Херсонському державному університеті.

Відсутність у людей належних правових знань у різних правових сферах часто призводить до прийняття невиважених рішень та неприємних наслідків. Підвищення правової грамотності населення  та, впершу чергу, формування у громадян інтересу до підвищення власного рівня правової культури – одне із першочергових завдань Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та взагалі, кожного державного органу. Правовий диктант надасть змогу людям оцінити свій рівень правової обізнаності та сформувати пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України, - зазначив очільник Херсонської юстиції Костянин Хутковський.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину