Pik
Сьогодні, 05 Грудня 2020
04.06.2019
828
0

Херсонські спортсмени у складі збірної України вибороли 33 медалі

 Херсонські спортсмени у складі збірної України вибороли 33 медалі

Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради поінформувало про спортивні здобутки херсонців у складі збірної держави, передає ПІК.

В Аккерманській фортеці Білгород-Дністровська  відбувся  Кубок cвіту з Козацького двобою. У змаганнях у 7 розділах контактів (від легкого до повного) та показу техніки  взяли участь більше 550 спортсменів із 15 країн. Спортивне свято проходило у 3-х октагонах у боротьбі юних 7-9 річних спортсменів та титулованих 25-30 річних професійних бійців ММА, а також досвідчених ветеранів різних видів одноборств. Спортсмени Херсонської області (клуби Фенікс, ДЮКФП-4) у складі збірної команди України, вибороли 33 медалі (15 золотих).

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому місці  – збірна Турції; третє місце розділили  спортсмени збірних Італії та Туркменістану.

Чемпіонами та призерами кубку Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали херсонці: Кириченко Іван, Максимова Дар’я, Дереш Михайло, Дутка Вадим, Клімашевські Нана та Ринат, Маліновський Іван,  Молодченко Тимофій, Морозік Ярослав, Позняков Артем, Стасенко Артем, Солодовніченко Максим, Малига Ольга, Фєдчун Нікіта, Шульц Ніколь (тренери Молодченко Микола, Кірющенко Тетяна).

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину