Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
18.06.2018
680
0

Херсонська делегація працює на муніципальному форумі

 Херсонська делегація працює на муніципальному форумі

Делегація учасників від Херсонщини представляє територіальні громади області на XIV Українському муніципальному форумі, який триватиме 18-19 червня у Києві.

Про це передає ПІК з посиланням на Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України.

Серед членів херсонської делегації - міські голови Нової Каховки Володимир Коваленко, Генічеська - Олександр Тулупов, Голої Пристані - Олександр Бабич, секретар Олешківської міськради Дмитро Чурсін, голови Високопільської селищної ОТГ Руслан Застава, Кочубеївської сільської ОТГ - Іван Дудар, Асканія-Нова ОТГ - Віталій Свінціцький, Гладківської сільської ОТГ Олександр Форощук та ін.

Проводить муніципальний форум Асоціація міст України. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

У рамках цьогорічного форуму сьогодні відбувається День місцевої демократії (за підтримки проекту "Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", який реалізує Асоціація міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад за підтримки МЗС Норвегії).

19 червня - День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст (за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС, який реалізує Федерація Канадських Муніципалітетів у співпраці з Асоціацією міст України).

На Форумі налічується близько півтисячі учасників, серед яких найвищі посадовці держави та представники інших країн, голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища.

1

3_1

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину