Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
22.09.2019
1328
0

Опалювальний сезон: чого чекати херсонцям ?

 Опалювальний сезон: чого чекати херсонцям ?

"Опалювальний сезон наближається, а проблеми з Херсонською ТЕЦ так і залишилися поки що не вирішеними. Це підприємство злісний боржник! Більше ніж півмільярда гривень боргу за природний газ та близько 20 мільйонів заборгованості з виплати заробітної плати! Це значить, що тариф на опалення в Херсоні цієї зими знову буде одним з найвищих в країні. І це при тому, що мережі ТЕЦ практично не готують до опалювального сезону, а в самій структурі постійні кадрові струси", – висловив свою думку член виконкому Херсонської міськради Мамедов Садіяр.

Хтось сподівається на порятунок у вигляді субсидій, проте більшість городян із скромним гаманцем чекають, що посадовці таки реанімують ТЕЦ!

Комунальні тарифи мають бути хоча б приблизно рівними – незалежно від того чи на ХБК ти мешкаєш, чи на Шуменському, який опалює комунальне "Херсонтеплоенерго".

"Це можливо, гадаю, лише через модернізацію підприємства, здешевлення теплоносія та прийняття його до комунальної власності. Аби зрушення відбулися, ці питання мають вирішувати одночасно на різних рівнях – і центральні органи влади, і органи місцевого самоврядування. Тариф на тепло – справа спільна!", – наголосив Мамедов Садіяр.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину