Pik
Сьогодні, 13 Июля 2020
27.05.2019
376
0

Тепер українці зможуть перевозити велосипеди в поїздах "Інтерсіті"

 Тепер українці зможуть перевозити велосипеди в поїздах "Інтерсіті"

За повідомленням «Незалежних новин» з 23 травня українці зможуть перевозити велосипеди не тільки в нічних поїздах, а й в "Інтерсіті" та Інтерсіті+, передає ПІК.

Згідно з оновленими правилами, перевезення велосипедів в розібраному і упакованому вигляді дозволена в плацкартних або купейних вагонах, а також поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті +". Довгоочікуване для всіх велосипедистів нововведення прокоментував директор «Укрзалізниці» Євген Кравцов:

«Ми є заручниками ситуації, коли швидкісні потяги спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів. І це проблема. Але виходимо з ситуації так: велосипеди розбираємо і правильно пакуємо. Окрему плату за перевезення не беремо. Така ж процедура і в нічних поїздах », - заявив Кравцов

Однак обіцяне Кравцовим безкоштовне перевезення якось не в'яжеться з першим же пунктом правил на сайті «Укрзалізниці». Першим пунктом там йде «Оплата багажної квитанції». Відзначається також, що «сума трьох вимірів має бути менше 2 метрів», але такі розміри можуть бути хіба що у дитячих велосипедів. Виходить, що безкоштовне перевезення можливе тільки в разі якщо велосипед можна розмістити в місці, призначеному для зберігання ручної поклажі, де ж такий компактний то взяти?

Велосипеди також можна перевозити у вагонах регіональних поїздів на спеціально обладнаних для цього місцях за умови оплати як за 20 кг багажу.

В електричках велосипеди можна перевозити в зібраному вигляді (на ходу) за умови розміщення в тамбурі (не більше 1 велосипеда на тамбур) або в місцях, призначених для розміщення велосипедів. У приміському сполученні вартість перевезення одного велосипеда відповідає вартості повного квитка.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину