Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
17.09.2019
594
0

Громадський актив Херсона зустрівся з експертом Солонтаєм

 Громадський актив Херсона зустрівся з експертом Солонтаєм

17 вересня у Першому інформаційно-креативному просторі HUBWAY відбулася публічна зустріч лідерів громадського активу Херсона з Олександром Солонтаєм, експертом Інституту політичної освіти,- інформує ПІК.

Одним із гостей заходу був член виконкому Херсонської міської ради Садіяр Мамедов. На зустрічі розглядалися питання місцевих виборів у Херсоні, перспективи об’єднань територіальних громад і земельної реформи.

Тут зібралися люди, які могли б бути потенційними кандидатами у депутати місцевого самоврядування, міського голови, яким не все одно, що буде відбуватися завтра в Херсоні. І в якому економічному і соціальному стані обласний центр доживе до свого 242-річчя. Адже не ясно, за якими правилами гратимуть люди, які вже перебували при владі і мають вплив на ситуацію, що склалася в регіоні, користуючись не завжди чесними методами боротьби.

Отож, з огляду на поставлені запитання, спершу Олександр окреслив своє бачення нововведення нового виборчого законодавства, проблем і перспектив Херсонщини в аспектах реформування місцевого самоврядування та ринку землі.

Зокрема, він наголосив на тому, що у нас останнім часом багато людей, котрі вірять у самоврядування і значно перемагають тих, які вірять в державу в єдиному блоці. І зараз у цьому плані ми вже багато чого досягли, а зробимо іще більше – так, що громади будуть повністю самостійними, компетентними, повновладними органами з вирішення усіх питань місцевого життя, наділені грошима, владою, правами та обов’язками.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину