26 Апреля 201708:58
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Річниця Херсонського аеропорту

Видео

Річниця Херсонського аеропорту

20 октября 2016 г., 8:45 Комментировать

Ці кадри зняті у жовтні 2014-го. Херсонський аеропорт після реконструкції приймає міжнародний вперше за 13 років приймає міжнародний авіарейс. Одна з найбільших авіакомпаній світу відкрила маршрут «Стамбул - Херсон». Перших пасажирів зустрічали керівники міста та області. Радості не приховували.
Минуло 2 роки. Зі Стамбула до Херсона та у зворотному напрямку тепер літають щодня. Хтось у справах, хтось провідати рідних, а дехто повертається з відпочинку. Вероніка з Абу-Дабі до Херсона летіла транзитом через Стамбул. Раніше додому діставалася через Одесу. Після того, як запрацював херсонський аеропорт, визнає: подорожувати стало легше.
Розширення пасажиропотоку та відкриття додаткових рейсів - результат реконструкції та модернізації летовища. Директор аеропорту розповідає: за 3 останніх роки на летовищі зробили багато.
Андрій Путілов - один з ініціаторів відновлення аеропорту. За час роботи на посаді очільника Херсонщини та голови облради, він приділяв першочергову увагу реконструкції летовища.
У планах - відкриття нових рейсів. Наразі керівники аеропорту ведуть перемовини щодо відкриття авіарейсу «Київ - Херсон». Новий авіарейс, можливо, запрацює навесні наступного року.

Автор: Євген Погорілий телеканал ВТВ


Новости по теме:

Оперный певец Николай Сикора выступил перед пограничниками на Херсонщине
Сегодня в Херсоне - "Jazzday"
Через КПВВ "Чонгар" из Крыма пытались провезти старинные монеты
Женщина "успокоила" знакомого ножом
В Каховском районе сын ограбил мать


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
26/04 Среда
25/04 Вторник
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.