28 Июня 201717:02
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Нардеп Спiваковський закликає розпочати оформлення субсидій для херсонських студентів

Нардеп Спiваковський закликає розпочати оформлення субсидій для херсонських студентів

Нардеп Спiваковський закликає розпочати оформлення субсидій для херсонських студентів
11 октября 2016 г., 8:43

"Рік тому студенти ХДУ, що проживають у гуртожитках, почали цікавитися питанням: чи мають вони право отримувати субсидії від держави? До дирекції студентського містечка університету з відповідним запитом звернулась голова студентського профспілкового комітету О. Писларь. За вирішення проблеми взялися директор студмістечка ХДУ, мій помічник на громадських засадах Максим Вінник та юристи моєї громадської приймальні.
Як з'ясувалося, реалізації студентами вищих навчальних закладів права на субсидії заважали декілька перепон, переважно - бюрократичних. Через це жоден херсонський ВНЗ не оформив документи для отримання студентами субсидії, тож подібного досвіду ні в кого досі не було.
Однак основна перепона була суто "технічно-бухгалтерською". Справа в тому, що за діючим законодавством єдиним надавачем та платником за всі комунальні послуги є безпосередньо університет, а не окремі споживачі. Всі студенти, що зареєстровані у гуртожитках, вносять на рахунок ВНЗ в якості оплату за електроенергію, газ, водопостачання, прибирання території тощо єдиний внесок, а вже сам університет робить перерахування організаціям, які надають комунальні послуги.
Наявні бухгалтерські проблеми моїм помічникам довелось вирішувати поступово, буквально крок за кроком, разом із управліннями соціального захисту населення міста Херсон. За весь період відбулось кілька зустрічей з головою Дніпровської районної ради В.А. Кондратовим, керівництвом та спеціалістами районного управління соціального захисту населення Дніпровського та Суворівського районів. Лише після численних консультацій вдалось знайти вихід із ситуації, що склалася, та вирішити процедурну проблему оформлення субсидій для студентів.
Завдяки спільній та злагодженій роботі нашої команди і фахівців служби соцзахисту тепер кожен студент ХДУ може скористатись своїм законним правом та оформити субсидію.
Херсонський держуніверситет став першопрохідцем у вказаному питанні, подолавши всі бюрократичні перепони. Університет першим у місті зміг налагодити оформлення субсидій для своїх гуртожитків.
Тепер ми закликаємо ХНТУ та ХДАУ також прийняти відповідні рішення та розпочати оформлення субсидій для своїх студентів, що проживають у гуртожитках.",-Олександр Спiваковський.

Новости по теме:

Студенты херсонских ВУЗов сошлись в интеллектуально-спортивном поединке
Херсонцы уехали в Германию на семинар
Студенты учились взаимодействовать со СМИ и властью
Сегодня Херсон пополнился молодыми дубами
Студенты ХГУ высадили саженцы дубов в парке “Херсонская крепость” (фото)


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
28/06 Среда
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.