28 Июня 201701:40
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Унікальний рекорд херсонські аграрії присвятили 25-й річниці незалежності України

Унікальний рекорд херсонські аграрії присвятили 25-й річниці незалежності України

Унікальний рекорд херсонські аграрії присвятили 25-й річниці незалежності України
23 июля 2016 г., 9:34

У село Антонівка Скадовського району завітали експерти Національного Реєстру Рекордів для фіксації нового рекорду Херсонщини - велетенського тризуба, який серед поля висіяли чорним рисом селекціонери Інституту рису Національної Академії аграрних наук України.

Про це ПІК повідомили в прес-службі ХОДА.

Зображення тризуба, яке можна побачити навіть з космосу, власноруч висіяли співробітники відділу селекції Інституту рису НААН України під керівництвом завідувача, кандидата сільськогосподарських наук Дмитра Шпака.

Відтепер досягненням України в найпрестижнішій категорії «Наука і технологія» в номінації «Найбільший герб України, створений і посіяний рисом з чорним листям» є Малий герб України, довжина якого 24,7 метрів, ширина - 16,4 метри. Тож, рекорд встановлено!

«Мало хто знає, що рис є однією з найбільш споживаних зернових культур в Україні. В світовій практиці вже давно започатковано техніку малювання картин за допомогою висаджування рису різних кольорів. Це не перший творчий проект нашого Інституту, але на цей раз він присвячений 25-ій річниці незалежності України. Ми, селекціонери, вирішили висіяти Малий герб України рисом на полі для того, щоб продемонструвати свою громадську позицію в цей непростий для України час», - зазначив директор Інституту рису НААН України Володимир Дудченко.

Лана Вєтрова, керівник Національного Реєстру Рекордів України відзначила креативність селекціонерів у підході до встановлення рекорду: «Коли надійшла заявка від Інституту рису, ми не могли собі уявити як це виглядає та запросили додаткові фото і відео. Нічого подібного досі у нас ще не було!».

Наступним творчим планом креативної команди інституту є висівання портрету українського поета, художника та етнографа - Тараса Григоровича Шевченка.

 

Новости по теме:

Jin Roh снова отличился
Херсонцы на Крещение установили национальный рекорд по моржеванию
Как херсонцы ставили рекорд на Крещенских купаниях (фоторепортаж)
В День Незалежності у Херсоні встановили рекорд України
В День Незалежності в центрі Херсона встановлюватимуть рекорд


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
27/06 Вторник
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.