24 Июня 201701:17
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — ПАТ Херсонгаз не може "достукатися" до мешканців вул. Дорофєєва 18,20

ПАТ Херсонгаз не може "достукатися" до мешканців вул. Дорофєєва 18,20

ПАТ Херсонгаз не може 'достукатися' до мешканців вул. Дорофєєва 18,20
2 ноября 2016 г., 14:18

З метою виконання Закону України про забезпечення комерційного обліку газу, у жовтні поточного року мешканцям за адресами Дорофєєва 18,20 безкоштовно встановлюються лічильники газу. Про час та дату установки лічильників мешканців було заздалегідь повідомлено. Проте до деяких квартир з 10 жовтня і досі немає доступу, крім того після установки лічильників по деяким стоякам технологічно неможливо відновити газопостачання через падіння тиску. З метою запобігання аварійної ситуації та відповідно до правил безпеки систем газопостачання України - працівникам газової служби необхідно потрапити у кожну квартиру на стояках.
Нажаль, з 10 жовтня усі намагання ПАТ Херсонгаз "достукатися" до деяких мешканців квартир за адресами Дорофєєва 18,20 не мають результату.
У зв'язку із цим підприємство звертається до балансоутримувача зазначених будинків, міськжитлоуправління міської ради, органів місцевого самоврядування із вимогою організувати доступ до закритих приміщень за адресами вул. Дорофєєва 18,20.

Новости по теме:

ПАТ "Херсонгаз" оголошує набір працівників
На Херсонщине обнаружили 4 факта вмешательств в работу счетчика
ПАО "Херсонгаз" за неделю отключило 113 должников
За неделю на Херсонщине 126 должникам отключили газ
Мешканців Микільського, Садового та Інгульця просять не користуватися газом


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
23/06 Пятница
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.