24 Июня 201701:15
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — На Херсонщині в літку оздоровлено майже 80 000 дітей

На Херсонщині в літку оздоровлено майже 80 000 дітей

На Херсонщині в літку оздоровлено майже 80 000 дітей
6 октября 2016 г., 13:16

Сьогодні, 06 жовтня, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової відбулося засідання штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей в області.

Загалом на заході підбивали підсумки роботи оздоровчої кампанії влітку 2016 року.

Так, було повідомлено, що влітку поточного року працювало 416 закладів відпочинку з денним перебуванням дітей системи освіти та 35 позаміських закладів оздоровлення.

За підсумками оздоровчої кампанії, станом на 20 вересня 2016 року охоплено послугами оздоровлення та відпочинку 79 721 дитину, що складає 102% від запланованої кількості.

Крім того, було зазначено, що за межами регіону оздоровлено 230 дітей в ДП «УДЦ «Молода гвардія», 62 дитини у ДПУ «МДЦ «Артек» та три групи дітей перебували на оздоровлені й відпочинку за кордоном. Використано 100% путівок, виділених за рахунок коштів державного бюджету.

Контроль за медичним обслуговуванням дітей в оздоровчих закладах забезпечувався Департаментом охорони здоров'я облдержадміністрації. Спеціалізовану допомогу надавала дитяча обласна клінічна та обласна інфекційна лікарня.

Новости по теме:

Графік "прямих ліній" Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на липень
В Херсонской области на взятке попался голова сельсовета
Как проходило ЗНО-2017 на Херсонщине
На Херсонщине начался сбор ранних зерновых культур
Грабитель вынес из дома пенсионера деньги и золотые кольца


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
23/06 Пятница
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.