23 Июня 201718:43
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Колишнього мера Херсона підозрюють в роботі на ФСБ

Колишнього мера Херсона підозрюють в роботі на ФСБ

Колишнього мера Херсона підозрюють в роботі на ФСБ
10 октября 2016 г., 16:35

Колишній міський голова Херсона, один зі спікерів Партії регіонів часів Майдану Володимир Сальдо підозрюється у роботі на Федеральну службу безпеки Росії.

Про це йдеться в сюжеті «Слідства.Інфо», - пише Громадське.

Наразі Служба безпеки України розслідує провадження за справою «плівок Пащенка» - аудіозаписів, які оприлюднив херсонський бізнесмен Денис Пащенко. Підприємець стверджує, що записав розмову Сальдо, сидячі в сусідній кімнаті. Людина з голосом, схожим на Сальдо розповідає про куратора з ФСБ, який допомагав матеріально на виборах, та про плани вторгнення Росії у Херсон.

«Був товариш один, Костя, кілька разів зустрічалися із ним у Сімферополі. Тоді він сказав, що він куратор мій від ФСБ, в разі чого у нього є помічник, співробітник - Олексій. Якщо що, то можна з ними зустрічатися. І вони, в принципі, лояльно налаштовані. Головне - давати інформацію, що відбувається на місцях, про настрої серед населення, які акції протесту, що хвилює. І в разі чого, якщо вони все-таки вирішать заходити в Херсон, тоді знадобляться надійні люди, які налаштовані в сторону об'єднання слов'янських народів. Так що у мене навіть є така група людей - чоловік 30», - скаже на аудіозаписах людина з голосом, схожим на голос Сальдо.

На інформаційний запит «Слідства.Інфо» в СБУ відповіли:

«Інформація ретельно перевіряється в рамках кримінального провадження. Наразі у зазначеному кримінальному провадженні не винесено підозри конкретній особі. Досудове розслідування триває», - зазначили в спецслужбі.

Нагадаємо, 19 серпня поліція Домінікани арештувала Володимира Сальдо в Пунто-Кане за підозрою у викраденні бізнесмена Дениса Пащенко. Натомість, за версією Сальдо, він сам був у полоні у Пащенка майже два місяці. Колишнього мера начебто катували, вимагаючи мільйони доларів.

Протиріччя у цих двох версіях мають з'ясувати поліцейські у Домінікані та Україні, які розслідують дві протилежні справи. Домініканські - про злочин Сальдо. Українські - про злочин проти Сальдо.

 

Тэги: Cальдо, ФСБ

Новости по теме:

СБУ задержала членов террористической группы, которые готовили диверсии в городах Украины
Полторы тысячи ФСБ-шников сеют панику среди украинцев в соцсетях
В аннексированном Крыму на священников православной церкви Киевского патриархата оказывают давление сотрудники ФСБ
"ВКонтакте" официально начала передавать ФСБ данные и переписку пользователей
ФСБ приходит в дома крымчан, поздравляющих в соцсетях с Днем независимости Украины


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
23/06 Пятница
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.