24 Июня 201701:16
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Як уникнути отруєння грибами

Як уникнути отруєння грибами

Як уникнути отруєння грибами
1 ноября 2016 г., 13:12

Протягом двох місяців осені 2016 року в області сталося 3 смерті дітей від отруєння грибами.
Лікарі попереджують, отруєння грибами - найтяжче від усіх не бактеріальних отруєнь. Головною причиною отруєння є невміння людей відрізняти їстівні гриби від отруйних, вживання в їжу незнайомих екземплярів. Щороку влітку і восени ми читаємо в газетах про отруєння грибами - інколи цілих сімей. На Херсонщині почалася справжня «епідемія» отруєнь грибами. Зокрема, тяжко отруїлися 20 осіб, серед них діти.
За повідомленням медпрацівників, не всі грибники розуміють, що наслідки отруєння можуть бути смертельними.
Симптоми отруєння грибами бувають різні, оскільки вони залежать від видів отруйних речовин, відповідних даному виду, а також від того, скільки грибів вжито в їжу. Загальною рисою майже всіх отруєнь є шлунково-кишкові розлади, які виникають у різний час з моменту вживання в їжу. У залежності від виду вжитих грибів можуть виникнути:
- ураження печінки, нирок та інших паренхіматозних органів;
- розлади нервової системи;
- тільки шлунково-кишкові розлади.
Для зниження ризику отруєння під час збирання грибів не кладіть у корзину незнайомі чи молоді гриби, які важко розпізнати.
Страви із грибів треба готувати у день збирання або не пізніше наступного дня, так як гриби легко розкладаються, і в них можуть утворитися отруйні речовини. Теж саме відбувається і під час багаторазового їх підігрівання.
У випадку підозри на отруєння грибами необхідно терміново звернутися до лікаря всім, хто вживав гриби у їжу, навіть якщо у них не спостерігалися симптоми отруєння.

Новости по теме:

На Херсонщині поліція займається фактами отруєння дітей на базі відпочинку
Херсонка ділиться вражаючими результатами "тихого полювання"
У Каховці отруїлись працівники бази складу «Геліос-1»
На Херсонщині мама з двома дітьми отруїлися чадним газом


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
23/06 Пятница
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.