26 Июня 201708:27
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Як "Укроборонпром" відмовився від Росії: інфографіка

Як "Укроборонпром" відмовився від Росії: інфографіка

Як 'Укроборонпром' відмовився від Росії: інфографіка
17 марта, 11:22

Державне підприємство "Укроборонпром" ще у другій половині 2014 року повністю зупинило співпрацю з Росією, - про це повідомляє 24 канал, передає ПІК.

Як зазначається на сайті підприємства, на початку воєнних дій на Донбасі лише 55% компонентів для військової техніки та зброї вироблялося в Україні, 10% складав імпорт із західних країни, 35% - з Російської Федерації.

"У 2016 році ми підключили до програми імпортозаміщення біля 400 підприємств усіх форм власності по всій країні, які виробляють понад 1 700 заміщених вузлів, агрегатів та комплектувальних виробів. Зокрема, у бронетанковій галузі вже 87% деталей ми робимо в Україні та лише 13% - закуповуємо у західних країнах", - розповів заступник генерального директора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов.

Також він наголосив, що у виробництві новітніх машин "Дозор-Б" беруть участь 17 підприємств-учасників концерну та 86 інших вітчизняних підприємств, а щодо виробництва літака АН-78, то повністю довелося відмовитися від російських комплектуючих (у 2015 році 48% деталей для нього виготовлялося в Україні, 41% - у Росії і 11% - в інших країнах), і станом на зараз 78% виробництва зосередилося в Україні.

Станом на сьогодні Держконцерн підписав 21 меморандум про співпрацю із обласними та міськими державними адміністраціями у сфері оборонної промисловості. Уже понад 8,5 тисяч підприємств зі всієї України успішно співпрацюють з "Укроборонпромом" на електронних майданчиках. 65-70% з них - це малий та середній бізнес, який і є нашою цільовою аудиторію. Єдина важлива умова - пройти кваліфікацію, - додав заступник генерального директора з розвитку підприємства.

"Укроборонпром" відмовився від Росії інфографіка

Новости по теме:

Херсонщина не живет ностальгией по Советскому Союзу
Гражданка России хотела попасть в Крым за взятку
Сайт Херсонского облсовета работает на Россию
СБУ блокирует антиукраинские группы в “Одноклассниках” и “Вконтакте”
На Херсонщине задержали администратора сепаратистской группы в соцсети “Вконтакте”


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
25/06 Воскресенье
24/06 Суббота
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.