Сьогодні, 17 Серпень 2017
03.11.2016
7
0

Губернатор Херсонщини зустрівся з активом батьків СДЮСШОР «Кристал»

Сьогодні, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв провів зустріч з активом батьків, діти яких займаються футболом у СДЮСШОР «Кристал».

Метою зустрічі було обговорення додаткових спортивних залів, у яких могли б тренуватись 24 групи дітей 2000-2009 року народження у зимовий період. Загальна кількість дітей, які на сьогодні тренуються - 375.

Питання з додатковим місцем для тренування постало через те, що на базі спортивної споруди «Кристал», яка належить місту Херсонська міська рада створює свою ДЮСШ «Херсон» з футболу.

Управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації було запропоновано декілька варіантів, де можна проводити тренування : спортивна зала Фізико-технологічного ліцею та школи-інтернат ім. Т. Шевченка, школа № 36, училища сервісу і дизайну. Також буде розглядатись можливість надання спортивних залів у Херсонському державному університеті та Херсонському державному аграрному університеті.

Як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, що доля дітей, які прагнуть займатись футболом і мають певні досягнення, не має залежати від політичних вподобань. «Зараз ми хочемо СДЮСШОР «Кристал» визначити однією з точок розвитку футболу і побудувати для них власну інфраструктуру», - розповів голова ОДА.

 

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину