26 Июня 201708:19
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Губернатор Херсонщини зустрівся з активом батьків СДЮСШОР «Кристал»

Губернатор Херсонщини зустрівся з активом батьків СДЮСШОР «Кристал»

Губернатор Херсонщини зустрівся з активом батьків СДЮСШОР «Кристал»
3 ноября 2016 г., 16:38

Сьогодні, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв провів зустріч з активом батьків, діти яких займаються футболом у СДЮСШОР «Кристал».

Метою зустрічі було обговорення додаткових спортивних залів, у яких могли б тренуватись 24 групи дітей 2000-2009 року народження у зимовий період. Загальна кількість дітей, які на сьогодні тренуються - 375.

Питання з додатковим місцем для тренування постало через те, що на базі спортивної споруди «Кристал», яка належить місту Херсонська міська рада створює свою ДЮСШ «Херсон» з футболу.

Управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації було запропоновано декілька варіантів, де можна проводити тренування : спортивна зала Фізико-технологічного ліцею та школи-інтернат ім. Т. Шевченка, школа № 36, училища сервісу і дизайну. Також буде розглядатись можливість надання спортивних залів у Херсонському державному університеті та Херсонському державному аграрному університеті.

Як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, що доля дітей, які прагнуть займатись футболом і мають певні досягнення, не має залежати від політичних вподобань. «Зараз ми хочемо СДЮСШОР «Кристал» визначити однією з точок розвитку футболу і побудувати для них власну інфраструктуру», - розповів голова ОДА.

 

Новости по теме:

На Херсонщине скандал с оздоровлением атошников
С директором авиационно-технического спортклуба не определились
На Херсонщину съехались студенты на молодежный форум
Электротранспортники со всей Украины съедутся в Херсон
Будемо добудовувати цей міст - Володимир Гройсман


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
25/06 Воскресенье
24/06 Суббота
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.