21 Июля 201713:40
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Голова Херсонської облради Путілов не пішов на злочин – нардеп Різаненко

Голова Херсонської облради Путілов не пішов на злочин – нардеп Різаненко

Голова Херсонської облради Путілов не пішов на злочин – нардеп Різаненко
9 сентября 2016 г., 18:32

Сьогодні голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, народні депутати України Валерій Карпунцов, Павло Різаненко, Юрій Соловей та голова фракції ПП "БПП "Солідарність" у обласній раді Марина Чернишова провели брифінг з приводу подій в обласній раді.

«Була спроба у незаконний спосіб змістити керівництво обласної ради. Ніхто не відмовляє депутатам вносити у порядок денний сесії ті чи інші проекти рішень. Але все це повинно відбуватися згідно законну про місцеве самоврядування та регламенту», - прокоментував народний депутат України Павло Різаненко.

За його словами, повинна бути дотримана процедура винесення проекту рішення на сесію, чого не було в даному випадку. Це й реєстрація проекту, обговорення в комісіях, на Президії і затвердження на сесії.

«У депутатів був час зробити все по закону. Це була чергова сесія. Вчора на Президії був затверджений проект порядку денного у тому вигляді, який був запропонований головою сьогодні на сесію. Те, що пропонували депутати, виходило за межі закону. Саме тому голова обласної ради був зобов'язаний діяти за законом та Регламентом і не пішов на злочин.

Повторюю: ніхто не відмовляє в праві депутатам зареєструвати проект рішення, одною третиною скликати позачергову або чергову сесію і розглянуте всі питання, які вони бажають розглянути. Після того, як депутати не змогли затвердити порядок денний, сесія була закрита, що відповідає регламенту", - коментує Різаненко.

Новости по теме:

Нардеп Спиваковский обратился к мэру Херсона, областному прокурору и к полиции
Определяться с лесополосами нужно быстрее - вырубают
Дети Херсонщины снова отдыхают в Карпатах
Сегодня нардепы отменили повышение своих зарплат
Нардепи удвічі збільшили собі зарплатню


Комментарии
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл Вставить смайл
21/07 Пятница
20/07 Четверг
Активного опроса сейчас нет!
Реклама

Самые свежие новости читайте на Укр.нет.
Билеты в кино на KINOafisha.ua.
Как составить резюме? Смотри образец резюме тут.
Самая точная погода в Украине от sinoptik.ua.
Купить авто бу на Avtosale.ua - автобазар Украины.