21 Июля 201713:38
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Постріл з путінської рушниці по мирному лайнеру почув увесь світ

Блоги

Постріл з путінської рушниці по мирному лайнеру почув увесь світ

Зараз в Слов'янську працює спеціальна група МВС, яка виявила захоронення десятків закатованих бойовиками ДНР тіл місцевих мешканців. Свідки дають покази про звірства терористів.


Викрадення, катування, спалення живцем, ґвалтування. Саме з цими людьми співпрацює Кремль. Саме їм він постачав спочатку автомати і гранатомети, потім ПТУРСи і ПЗРК, потім Град, тепер - Бук.

"Рушниця, що висить на стіні в першій дії п'єси, не може не вистрілити", - вчив Антон Чехов.

Постріл з путінської рушниці по мирному лайнеру почув увесь світ. І знову, як після теракту Бін Ладена, світ усвідомив, що тероризм не може бути локальним. Створені Кремлем на українському Донбасі терористичні республіки є загрозою для всього світу.

З цього випливає три завдання:

1. Офіційно визнати ДНР та ЛНР терористичними організаціями.

2. Розпочати розслідування для притягнення до відповідальності на суді в Гаазі і виконавців і організаторів злочинів проти людства.

3. Надати Україні міжнародну допомогу для ліквідації терористичних угрупувань.

Українські війська є кулаком, який знищить терористів. Краще і швидше це буде зроблено при підтримці м'язами всього цивілізованого світу. Для цього Україна має отримати доступ до розвідувальної інформації, поставок сучасної зброї та технічного спорядження.

Прийнятий в двох читаннях Конгресом США Акту про недопущення російської агресії визначає такі можливості через статус союзника США без членства в НАТО. Сотні жертв українців і тепер вже сотень мирних людей з усього світу вимагають остаточних рішень в цьому напрямку.

 

 

Новости по теме:

Ветеранам АТО и в тылу приходится защищать украинскую землю
34 батальону срочно нужны мешки для укрепления передовых позиций (видео)
Херсонщина потеряла еще одного бойца
Херсонщина попрощалась із загиблим в АТО Дмитром Наумовим
В АТО погиб житель Белозерского района


Комментариев (0)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий: