21 Июля 201713:37
Для мобильных устройств
Вход Регистрация RSS

Херсон — Президент має невідкладно вирішити питання ротації

Блоги

Президент має невідкладно вирішити питання ротації

АТО затягується і не буде блискавично-короткою, це вже ясно. За цих умов, Президент має невідкладно прийняти рішення і провести поетапно ротацію військових, задіяних в АТО. Яким чином? Указ про додаткову мобілізацію 30-40 тисяч резервістів, стисла їх допідготовка, потім злагодження підрозділів - і направлення в зону АТО. Для скорочення термінів врахувати помилки, допущені військкоматами під час першої хвилі мобілізації - призивати не всіх підряд, а (1) насамперед тих, хто має бойовий чи миротворчий досвід та/або під час служби пройшов повноцінну бойову підготовку; (2) під конкретні, наявні в зоні АТО, зразки озброєнь і військової техніки; (3) за чітко визначеним переліком військових спеціальностей, затребуваних в АТО.

 

 

Новости по теме:

Ветеранам АТО и в тылу приходится защищать украинскую землю
34 батальону срочно нужны мешки для укрепления передовых позиций (видео)
Херсонщина потеряла еще одного бойца
Херсонщина попрощалась із загиблим в АТО Дмитром Наумовим
В АТО погиб житель Белозерского района


Комментариев (1)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Ваше поведение в условиях свободы высказываний и анонимности, предоставляемых интернетом, меняет не только виртуальный, но и реальный мир.
Комментарий:
Анатолий Гриценко
Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу
все материалы автора
Рубрики